Stacje ładowania DC

Stacje ładowania prądem stałym stanowią droższe rozwiązanie, ale umożliwiają szybsze ładowanie pojazdów ze znacznie większą mocą.

hero-image
content-image

INGEREV® RAPID 120/180

Firma Ingeteam z dumą prezentuje nową gamę ultraszybkich ładowarek INGEREV® RAPID 120 kW i 180 kW, stworzonych do zasilania nawet najbardziej wymagających pojazdów. Stacje ładowania INGEREV® RAPID zostały zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i oferują najlepsze parametry w zakresie zarządzania energią, komunikacji, niezawodności i wydajności. Ładowarki są kompatybilne ze standardami CCS i CHAdeMO, z możliwością zastosowania jednego lub dwóch kabli w trybie ładowania prądem stałym. Ponadto, modele Trio są wyposażone w gniazdo 22 kW Typu 2 do ładowania prądem zmiennym, co umożliwia jednoczesne ładowanie do trzech pojazdów.

 • Gwarancja 24 mc

 • Exclusive Support

 • Leasing

INGEREV® RAPID ST200/400

RAPID ST200 i ST400 to idealne ultraszybkie punkty ładowania dla stacji paliw o dużej rotacji. Kompatybilne ze standardami CHAdeMO i CCS, są idealnym rozwiązaniem do ładowania wszystkich typów pojazdów elektrycznych. Firma Ingeteam zaprojektowała swój program produktów RAPID Station w oparciu o swoje bogate doświadczenie w produkcji stacji ładowania, gwarantując w ten sposób optymalną niezawodność i wydajność. RAPID HPC posiada zaawansowane możliwości komunikacji lokalnej i zdalnej za pośrednictwem sieci Ethernet i 4G w celu integracji ze zdalnymi centrami sterowania, platformami płatniczymi i sieciami ładowania wykorzystującymi różne wersje protokołu OCPP. Wyposażone są w 7-calowy, wielojęzyczny wyświetlacz dotykowy TFT. Możliwe jest również zainstalowanie wyświetlacza 21" Full HD do celów promocyjnych, jak również czytnika kart kredytowych.

 • Gwarancja 24 mc

 • Exclusive Support

 • Leasing

content-image
content-image

Ekoenergetyka Axon Easy

Axon Easy jest stacją ładowania o mocy wyjściowej do 180kW (60, 120, 180 kW). Umożliwia ładowanie do 3 samochodów równocześnie w konfiguracji CCS, CHAdeMO i AC Typ 2 lub 2 x CCS i AC Typ 2. Stacja jest w stanie obsługiwać wszystkie samochody elektryczne oraz hybrydowe. Wyposażona została w siedmiocalowy wyświetlacz LCD.

 • Gwarancja 24 mc

 • Exclusive Support

 • Leasing

Ekoenergetyka Axon Ultra 420

Axon Ultra 420 to stacja ładowania o maksymalnej mocy wyjściowej 420 kW. Zaprojektowana jest dla pracy w trybie samodzielnym lub do integracji z siecią stacji ładowania. Umożliwia równoczesne ładowanie 2 samochodów w konfiguracji CCS HPC. Zaprojektowana została dla ładowania wszystkich samochodów elektrycznych i hybrydowych. Posiada siedmiocalowy wyświetlacz LCD, moduł RFID oraz System Płatności Bezpośrednich.

 • Gwarancja 24 mc

 • Exclusive Support

 • Leasing

content-image
content-image

Ekoenergetyka Plug Charger GO 30

Plug Charger GO 30kW to przenośna szybka ładowarka prądu stałego, nadająca się do ładowania wszystkich typów pojazdów elektrycznych, samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, łodzi i pojazdów terenowych. Można łatwo ładować pojazdy elektryczne na imprezach, w warsztatach samochodowych, zajezdniach autobusowych i ciężarowych, w portach dla łodzi, na placach budowy i w kopalniach. Ruchoma ładowarka Ekoenergetyka jest używana na wszystkich kontynentach przez tysiące zadowolonych klientów.

 • Gwarancja 24 mc

 • Exclusive Support

 • Leasing

Ekoenergetyka

SAT Ekoen

SAT Ekoen 360 HPC jest stacją ładowania o łącznej mocy wyjściowej do 360 kW. Umożliwia ładowanie dwóch pojazdów równocześnie z podziałem mocy na dwie satelitki. Stacja wyposażona jest w złącza CCS, CHAdeMO (opcja) oraz dotykowy wyświetlacz LCD 7 cali z RFID.

 • Gwarancja 24 mc

 • Exclusive Support

 • Leasing

content-image
content-image

Ekoenergetyka 

Wallbox DC 30

Wallbox DC 30 to kompaktowe rozwiązanie do szybkiego ładowania o mocy wyjściowej do 30 kW DC. Wyposażona została w złącza CCS, CHAdeMO (opcja) oraz dotykowy wyświetlacz LCD 7cali. Dzięki solidnej i wytrzymałej obudowie idealnie sprawdzi się przypadku montażu na zewnątrz.

 • Gwarancja 24 mc

 • Exclusive Support

 • Leasing

Scame Seria BE-D

BE-D to seria naściennych stacji ładowania do ładowania prądem stałym o mocy znamionowej 25 kW, wyposażonych w kabel ze złączem CCS2 lub CHAdeMO albo w dwa kable ze złączem odpowiednio CCS2 i CHAdeMO, które można umieścić na specjalnych uchwytach, gdy nie są używane. Interfejs użytkownika jest gwarantowany przez ekran dotykowy.Stacje ładowania BE-D, wyposażone w łączność Ethernet-WiFi-2/3/4G, mogą być zarządzane poprzez zastrzeżony system zarządzania Scame lub mogą być podłączone do zewnętrznego dostawcy usług E-Mobility Service Providervia standardowym protokołem komunikacyjnym OCPP. Wykonane z bezhalogenowych tworzyw termoplastycznych i ozdobione ramą z aluminium malowanego proszkowo, charakteryzują się czystymi i esencjonalnymi liniami, sygnowanymi przez Trussardi+Belloni Design, co czyni je idealnym wyborem w każdym kontekście. Specjalny cokół z lakierowanej proszkowo stali umożliwia montaż stacji ładowania BE-D na podłodze.

 • Gwarancja 24 mc

 • Exclusive Support

 • Leasing

content-image
AC i DC

Oferujemy stacje ładujące prądem zmienny lub stały. Każda z nich posiada inne cechy, które można wykorzystać w różnych zastosowaniach.

Do użytku zewnętrznego i wewnętrznego

Wszystkie nasze stacje ładowania mogą być bez problemu instalowane w pomieszczeniach lub na zewnątrz. Jako wyposażenie dodatkowe oferujemy również słupy montażowe.

Certyfikacja

Oferowane przez nas stacje ładowania posiadają wszystkie wymagane certyfikaty i są zaprojektowane zgodnie z najbardziej rygorystycznymi przepisami.

Standardy komunikacji

Nasze stacje ładowania, które obsługują komunikację z Internetem wykorzystują międzynarodowy standard OCPP w wersji 1.6 lub 2.0 (w zależności od modelu).Pobierz naszą aplikację

Czy jesteś gotowy, aby wypróbować e-mob APP? Pobierz naszą aplikację za darmo, by poznać wszystkie jej funkcje.

e-mob APP
cta-image

Nasze stacje ładowania są kompatybilne ze wszystkimi samochodami elektrycznymi i hybrydowymi typu plug-in.