hero-image

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem oraz instalatorem Ingeteam w Polsce

Ingeteam oferuje innowacyjne, efektywne kosztowo produkty do superszybkiego ładowania. Zespół specjalistów Ingeteam w dziedzinie energoelektroniki ma wieloletnie doświadczenie w rozwijaniu i wprowadzaniu na rynek kompaktowych, wysoce dostępnych systemów inwerterowych o mocy wyjściowej do 400 kW. Doświadczenie Ingeteam umożliwia nam dostarczanie produktów idealnie dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

content-image
content-image

INGEREV® RAPID 120/180

Firma Ingeteam z dumą prezentuje nową gamę ultraszybkich ładowarek INGEREV® RAPID 120 kW i 180 kW, stworzonych do zasilania nawet najbardziej wymagających pojazdów. Stacje ładowania INGEREV® RAPID zostały zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i oferują najlepsze parametry w zakresie zarządzania energią, komunikacji, niezawodności i wydajności. Ładowarki są kompatybilne ze standardami CCS i CHAdeMO, z możliwością zastosowania jednego lub dwóch kabli w trybie ładowania prądem stałym. Ponadto, modele Trio są wyposażone w gniazdo 22 kW Typu 2 do ładowania prądem zmiennym, co umożliwia jednoczesne ładowanie do trzech pojazdów.

  • Gwarancja 24 mc

  • Exclusive Support

  • Leasing

INGEREV® RAPID ST200/400

RAPID ST200 i ST400 to idealne ultraszybkie punkty ładowania dla stacji paliw o dużej rotacji. Kompatybilne ze standardami CHAdeMO i CCS, są idealnym rozwiązaniem do ładowania wszystkich typów pojazdów elektrycznych. Firma Ingeteam zaprojektowała swój program produktów RAPID Station w oparciu o swoje bogate doświadczenie w produkcji stacji ładowania, gwarantując w ten sposób optymalną niezawodność i wydajność. RAPID HPC posiada zaawansowane możliwości komunikacji lokalnej i zdalnej za pośrednictwem sieci Ethernet i 4G w celu integracji ze zdalnymi centrami sterowania, platformami płatniczymi i sieciami ładowania wykorzystującymi różne wersje protokołu OCPP. Wyposażone są w 7-calowy, wielojęzyczny wyświetlacz dotykowy TFT. Możliwe jest również zainstalowanie wyświetlacza 21" Full HD do celów promocyjnych, jak również czytnika kart kredytowych.

  • Gwarancja 24 mc

  • Exclusive Support

  • Leasing

content-image

Jaka jest najlepsza konfiguracja dla Ciebie?

Pobierz kompletny katalog produktów Ingeteam ze wszystkimi szczegółowymi konfiguracjami.

Jeśli masz jakieś wątpliwości lub chciałbyś uzyskać indywidualną poradę, by stworzyć najlepsze rozwiązanie dla siebie lub swojej firmy, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio przez e-mail lub telefon.

Katalog do pobrania
cta-image

Odkryj najważniejsze zalety produktów INGEREV®

Nasze stacje ładowania są kompatybilne ze wszystkimi samochodami elektrycznymi i hybrydowymi typu plug-in.