hero-image

Naszym celem jest działanie na dobrych pomysłach.

Wysiłki w dziedzinie rozwiązań dla elektromobilności firma Scame rozpoczęła już w latach ’90 i do dziś kontynuuje rozwój innowacji. Integralnymi częściami jej kultury we wszystkich obszarach aktywności są koncepcje badań i rozwoju oraz jakości.

Firma SCAME jest stale zaangażowana w poszukiwanie bardziej efektywnych i wydajnych rozwiązań, mających na celu poprawę funkcjonalności i bezpieczeństwa swoich rozwiązań.

content-image
content-image

Seria BE-W

Nowy wallbox Scame BE-W to naścienna stacja ładująca zgodna z trybem "MODE 3", oraz z międzynarodową normą IEC / EN 61851-1. Wykonany z bezhalogenowego technopolimeru, wallbox BE-W charakteryzuje się wykończeniem Dual Feel Sensitive i wzornictwem, które określają czyste i zasadnicze linie, zaprojektowanym przez architektów Trussardi & Belloni. Wallbox BE-W jest dostępny w wersji FREE, z dostępem bez konieczności autoryzacji przez użytkowników, PERSONAL z autoryzacją RFID dla wybranych użytkowników uprawnionych do ładowania, oraz w wersji WEB-NET, z możliwością łatwego zarządzania i monitorowania za pomocą smartfona, jak również podłączenia do sieci stacji ładowania, którą można zarządzać zdalnie.

 • Gwarancja 24 mc

 • Exclusive Support

 • Leasing

Dual wall box

Dual Wallbox to dwustanowiskowa stacja ładująca charakteryzująca się bardzo wytrzymałą konstrukcją z tworzywa sztucznego i możliwością montażu na ścianie.

Przeznaczona jest do ładowania pojazdów elektrycznych w trybie „MODE 3" zgodnie z normą EN61851-1. Może być wyposażona w przewody ze złączem Typ 2, gniazda Typ 2 z ekskluzywnym systemem ochrony przed wandalizmem lub typu 3A zgodnie z normą IEC/EN 62196-2.

Zalecana jest do miejsc, w których nie można zastosować rozwiązania w postaci kolumny ładowania (np. garaż podziemny).

 • Gwarancja 24 mc

 • Exclusive Support

 • Leasing

content-image
content-image

Seria BE-T

BE-T to seria naściennych stacji ładowania AC wyposażonych w gniazdo 7,4 kW lub 22 kW typu 2 ze zintegrowanymi żaluzjami lub ze zintegrowanym kablem ze złączem typu 2. Interfejs użytkownika jest gwarantowany przez wyświetlacz LCD lub za pomocą dedykowanej aplikacji APP. Dostępne w najprostszym trybie "plug and play" lub z dostępem zarezerwowanym tylko dla autoryzowanych użytkowników, stacje ładowania BE-T mogą, w zależności od wersji, być również zarządzane poprzez autorski system zarządzania Scame lub mogą być podłączone do zewnętrznego dostawcy usług E-Mobility poprzez standardowy protokół komunikacyjny OCPP. Wykonane z bezhalogenowych tworzyw termoplastycznych i z ramą z lakierowanego proszkowo aluminium, charakteryzują się czystymi i esencjonalnymi liniami projektu Trussardi+Belloni Design oraz możliwością graficznego dostosowania panelu przedniego.

 • Gwarancja 24 mc

 • Exclusive Support

 • Leasing

Seria BE-D

BE-D to seria naściennych stacji ładowania do ładowania prądem stałym o mocy znamionowej 25 kW, wyposażonych w kabel ze złączem CCS2 lub CHAdeMO albo w dwa kable ze złączem odpowiednio CCS2 i CHAdeMO, które można umieścić na specjalnych uchwytach, gdy nie są używane. Interfejs użytkownika jest gwarantowany przez ekran dotykowy.Stacje ładowania BE-D, wyposażone w łączność Ethernet-WiFi-2/3/4G, mogą być zarządzane poprzez zastrzeżony system zarządzania Scame lub mogą być podłączone do zewnętrznego dostawcy usług E-Mobility Service Providervia standardowym protokołem komunikacyjnym OCPP. Wykonane z bezhalogenowych tworzyw termoplastycznych i ozdobione ramą z aluminium malowanego proszkowo, charakteryzują się czystymi i esencjonalnymi liniami, sygnowanymi przez Trussardi+Belloni Design, co czyni je idealnym wyborem w każdym kontekście. Specjalny cokół z lakierowanej proszkowo stali umożliwia montaż stacji ładowania BE-D na podłodze.

 • Gwarancja 24 mc

 • Exclusive Support

 • Leasing

content-image
content-image

Seria Libera

Kolumna CA jest dwustanowiskową stacją ładowania wykonanej z lakierowanej proszkowo stali, która może być wyposażona w gniazda Typ 2 z ekskluzywnym systemem ochrony przed wandalizmem lub Typ 3A zgodnie z normą IEC/EN 62196-2. Nadaje się do ładowania pojazdów elektrycznych w trybie "MODE 3" zgodnie z normą EN61851-1. Szczególnie sprawdza się w miejscach publicznych dzięki systemom identyfikacji użytkownika i kontroli, umożliwia również stosowanie protokołu komunikacyjnego OCPP. Posiada stopień ochrony IP54, zapewniający wysoki poziom ochrony przed pyłem i wodą, oferuje możliwość personalizacji paneli reklamowych, odpornych na promienie UVA.

 • Gwarancja 24 mc

 • Exclusive Support

 • Leasing

Seria BE-A / Seria BE-B

Kolumny BE-A i BE-B wyróżniają się innowacyjnym umieszczeniem podświetlonych punktów ładowania z przodu urządzenia. Linearny design (autorstwa Trussardi+Belloni Design) oraz wykończenie ze stali lakierowanej proszkowo zapewniają elegancję i wytrzymałość. Gniazda, wyposażone w zintegrowane przesłony gwarantujące stopień ochrony IPXXD i system wandaloodporny, pozwalają na obsługę stacji tylko jedną ręką, ułatwiając w ten sposób ładowanie. Dostępne w wersjach BASIC/FREE (swobodny dostęp), PERSONAL/RFID (kontrolowany dostęp użytkownika) i WEB/NET (zarządzanie i sterowanie zdalne i/lub za pomocą e-mob APP).

 • Gwarancja 24 mc

 • Exclusive Support

 • Leasing

content-image

Jaka jest najlepsza konfiguracja dla Ciebie?

Pobierz kompletny katalog produktów e-mobilności Scame ze wszystkimi szczegółowymi cechami.

Jeśli masz jakieś wątpliwości lub chciałbyś uzyskać indywidualną poradę, by stworzyć najlepsze rozwiązanie dla siebie lub swojej firmy, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio przez e-mail lub telefon.

Katalog do pobrania
cta-image

Odkryj najlepsze cechy produktów e-mobilności Scame

Nasze stacje ładowania są kompatybilne ze wszystkimi samochodami elektrycznymi i hybrydowymi typu plug-in.